"In ons dorp richtten we een vrouwengroep op."

Francine

Overlever van seksueel geweld

December 11, 2019

“In ons dorp richtten we een vrouwengroep op. Zo kunnen we elkaar beter helpen en ondersteunen. We konden hiervoor rekenen op de hulp van Mamas for Africa. De begeleidster van Mamas for Africa hielp ons een lokaal te vinden. We kregen een kleine subsidie voor wat materiaal. Maar vooral: ze begeleidde ons groepje ook bij de opstart. Want wisten wij hoe je je als vrouwen kunt organiseren? Dankzij haar en Mamas for Africa staan we sterker in onze schoenen.”

Steun deze meisjes en vrouwen

In Oost-Congo is 1 op 3 vrouwen slachtoffer van seksueel geweld. Dikwijls worden ze aan hun lot overgelaten. Ze leven in dorpen, waar geen andere organisatie komt. Wij doen dat wél.
Ik wil HELPEn >
Met een domiciliëring bereik je meer.
Spreid je gift over een jaar
Steun structureel op lange termijn
Krijg een fiscaal attest vanaf € 40
Ontvang 45% belastingvoordeel
Bedankt voor jouw inschrijving!
Er ging iets mis met de nieuwsbrief inschrijving...